Взнай хто ми, приєднайся до команди

Що ми зможемо зробити завдяки вашій підтримці?

  • підтримати розвиток Запорізького краю;
  • допомогти жителям та гостям міст взнати більше про культурну та історичну спадщину Запоріжжя;
  • налагодити співпрацю між ентузіастими-краєзнавцями та місцевим бізнесом;
  • надати додаткові рекламні можливості для популяризації Хортиці;
  • підвищити обізнаність аудиторії про культурно-історичні локації та події;
  • збільшити інтерес до розвитку Хортиці, історії рідного краю.

Які перспективи далі?
Ми прагнемо, аби люди знали про унікальність їхнього міста та регіону, цікавилися власними традиціями та історією, підтримували місцевих підприємців, які створюють неповторні речі. Адже тренд на локальне з кожним роком лише зростає. Кожне місто має свої унікальні традиції, побут, страви. Тому ніде так не смакують пляцки, як у Львові, ніде такі галушки не смачні, як у Полтаві, ніхто не вміє робити кращих сирних коників, як на Закарпатті, і звісно ніде немає мальовничіше місць, ніж на Хортиці та плавнях Дніпра. Але ніхто не побачить це, як що ми не будем зберігати та відновлювати ці культурні та історичні речі.

Саме тому Благодійний фонд “Хортиця” має чимало перспектив: можливість створити для збереження історичної пам’яті додаткові можливості і, зрештою, – збільшити інтерес містян до перлини України та свого міста.

Як ми використовуємо пожертви та благодійну допомогу?
Зібрані кошти будуть спрямовані на проекти ентузиастів-істориків та краєзнавців Запоріжжя й України та частково покриють координаційні послуги.  

Команда

Інтерес до історичного минулого стимулює процес відродження історичної пам’яті народу, який був позбавлений знати свою історію. Благодійний фонд “Хортиця” фінансує та збирає благодійну допомогу для великих і малих проектів. Мета Фонду – підвищення інтересу до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

Юлія Слива

Голова правління БФ "Хортиця"

Догори