Тарас Бульба

За фінансуванння Благодійного фонду Хортиця, напроти входу до Січі на Хортиці встановлено пам`ятник найвідомішому козакові України – Тарасу Бульбі.  Збірний образ всього козацтва знайшов відображення в цьому гоголівському персонажа. І тепер він увічнений в камені на батьківщині козацтва.

При в`їзді в історико-культурний комплекс «Запорізька Січ» вас зустрічає гранітна фігура Тараса Бульби. Пам`ятник з`явився на Хортиці у 2010 році. Його встановили до 175-ій річниці відомого твору М. В. Гоголя «Тарас Бульба». Автор скульптури – відомий запорізький скульптор Сергій Каніщев.

На урочистому відкритті монумента були присутні представники місцевої влади, духовенства та козацтва. У скульптурі автор висловив основні риси всіх козаків – любов до свободи, твердість духу і рішучість. Замислений погляд козака видає ледве вловимий тривогу за майбутнє любимої землі.

Кожен відвідувач Хортиці зобов`язаний сфотографуватися із зберігачем цього острова. Пам`ятки поблизу Хортиця – центр сучасного козацтва, де шанують традиції минулих років. Тут ви зможете ближче познайомиться з козаками та їхніми життям. 

Догори